vizesedés

Tisztelt Doktor úr !

2011 novemberében volt egy nagyon erös szívritmuszavarom,amit nehezen tudtak megállítania kórházban…akkor beépítettek a szívemhez egy ICD deffibilátort, amivel azóta is élek…tavaly december óta azomban naponta vizesedik be a lábam – mint két tuskó , úgy néz ki -estére már alig tudok menni…másnap reggelre megy le csak a víz,de dékre már újra dagadtak a lábaim és ez így megy minden nap…erre vízhajtót szedek / furosemid / de hiába…ősszel a szívorvosom be akar ültetni egy másik elektródát is hátha azzal jobb lesz,de nem zárta ki a szívátültetést sem,ha ez a plusz elektróda nem segít…szeretnék megszabadulni a sok víztől,nehogy elöntse a szervezetem…egyébként még 8-féle gyógyszert szedek a szívemre…

Kérem,ha tud segítsen rajtam…várom kedvező válaszát,

Tisztelettel : Berecz Ferenc


− kettő = 4

1 answer

Jó napot kívánok!

Sajnálattal olvasom sorait, a kínai orvoslásban a vizesedés és a szív probléma között közvetlen kapcsolat van. A szív és a vese (ami a vizesedésért felel) egy egységet alkot. (a szív és vese alatt nem a szerveket, hanem “energiatesteket” értünk) Ha az egyik meggyengyül, a másik elkezd kompenzálni. Azért vizesedik mert túl kevés a “tűz” a szervezetében (amelyet a szív szolgáltatna). A kínai orvoslás tud segíteni ezt pótolni, akupunktúrával és gyógynövényekkel. Különösen a moxát ajánljuk!

#1


8 − = nulla

Please login or Register to Submit Answer